slide 1

Hoef en Haag

Hoef en Haag is al een flink dorp aan het worden. Een behoorlijk aantal huizen is al opgeleverd en bewoond. Het dorp is kerkelijk ingedeeld bij Hagestein. We heten de bewoners dan ook hartelijk welkom in onze gemeente. 

Klik hier als u meer wilt weten over onze gemeente, of kies in het menu voor ''Ik ben nieuw'' of maak een keuze in het menu ''Onze gemeente''

Heeft u vragen? Stel ze gerust. In het kopje Contact vindt u diverse contact mogelijkheden. Ook kunt u een mail sturen naar de evangelisatie commissie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  

 

Wellicht heeft u belangstelling om ook in Hoef en Haag te wonen? Klik dan hier voor de website van Hoef en Haag. 

Contact

Als u vragen heeft over geloof of onze activiteiten, neemt u gerust contact via het mailadres info@hervormdhagestein.nl, of vindt uw contactpersoon via de lijst met contactpersonen

Kerktijden

Iedere zondag om 9:30 uur en 18:30 uur is er een dienst in de Hervormde kerk van Hagestein. Luister mee via deze link.

Overige